Незважаючи на те, що більшість подій відбуваються в академії для вбивць, автор встигає познайомити читачів і з політичним устроєм, і з релігією, і з географією всесвіту. І це робиться дуже майстерно, навіть якщо не вчитуватися у примітки автора. Але вони є окремою окрасою твору, тому не чекайте там декілька рядочків, бо інколи замітки досягають повноцінної сторінки.
Мені сподобалося як автор описує минуле головної героїні, вона дійсно виглядає там як розгублена дитина, якою і була. Але я не зовсім зрозуміла, чому багато хто вважав, що Мії не місце серед найманих вбивць. Я не помітила в ній чогось аж занадто хорошого чи доброго. В неї є свої принципи і це не може не зачаровувати, але і в інших персонажів вони були, так само як і мотивація закінчити своє навчання. Мені сподобалось як були прописані всі другорядні персонажі і не було відчуття, що автор маніпулює емоціями описуючи їх життєві шляхи.
Книжка має рейтинг 18+ тому мене не сильно здивувала лайка, сцени з насиллям та занадто яскраві описи ванни з кров'ю. Але здивувала наявність декількох пікантних сцен. Не впевнена в їх доцільності в даному творі, але що вже є, те є.
Пісня прочитання дана книжка залишає по собі ще багато питань та таємниць, деякі з них тільки почали пробиватися на світло трьох сонць, але я впевнена, що більшість з них все ще ховаються в тіні Пана Добрика. Обов'язково буду і далі знайомитися з даним циклом, впевнена, що наступні частини принесуть мені ту саму насолоду що і перша.
Ця книга потрапила до мене в руки саме в цей, потрібний час. Вона на моїх полицях з кінця 2022 року і, нарешті, дочекалася. Я якраз хотіла почитати щось з вайбом дарк академії.
?Одразу від перших сторінок я прониклася стилем автора і сміялася від душі з його почуття гумору. Особливо з приміток та Пана Добрика.
??В книзі ми знайомимося з життям шістнадцятилітньої Мії Корвере та спогадами з її минулого. Нам, без зайвих прикрас, показують всю жорстокість цього світу до головної героїні та її сім'ї. Однак автор подає інформацію порціонно, тримаючи в напрузі до самого кінця.
Найбільше мені сподобався сюжет під час навчання героїв. Колоритні викладачі та їх завдання, постійна напруга серед учнів і неочікувані зради не могли мене не зацікавити.
↗️ Якщо вас не лякають детальні описи поранень, травм та смертей (в тому числі детальні описи запахів та смаків), багато лайки та жорстокість — ця книга захопить вашу увагу та триматиме до кінця.
‼️Лайки тут справді багато, але вона дуже влучна та краще проявляє персонажів.
?? Єдине, що мені не сподобалося в книзі: детальні описи хтивих сцен між 16-річними персонажами на кілька сторінок. Якби ці сцени складалася з одного речення, де була передана суть, що герої мали статеві стосунки — в мене це не викликало б таких негативних вражень. Або ж персонажі були 18+ (що, на мою думку, не вплинуло б кардинально на сюжет), щоб передати ті думки героїні під час процесу.
?Загалом книга мені дуже сподобалася і я поставила їй оцінку 9/10. Та планую найближчим часом читати продовження.
Книга розповідає історію Мії Корвере, яка дуже рано стала сиротою. Її батьків вбили, і дівчинка з дитинства знала, що вона зробить все, щоб помститися. У неї був прекрасний наставник, який навчив дівчину всього що міг, але тепер їй треба вирушати в путь, щоб знайти приховану школу асасинів, де вона і вивчиться на неперевершену вбивцю і нарешті зможе помститися вбивцям своїх батьків.
Ось цей шлях до школи був трішки важкуватий в плані читання. Його треба просто пережити.
Автор створив неперевершений світ, який він дуже круто описав. Це той момент, де примітки до тексту такі самі цікаві, як і сам текст.
Автор написав дуже правдоподібних та унікальних персонажів, за якими було дуже цікаво спостерігати.
Звісно, родзинкою цього твору є тіньовий кіт, який є невід’ємною частиною, компаньйоном головної героїні. Його репліки – це просо шедевр.
Майже весь сюжет книги відбувається в цій магічній школі для майбутніх вбивць, де одна з головних задач – це не вмерти до випуску.
Загалом мені сподобалося все – світ, персонажі, система магії, магічна школа.