Це початок історії Емі і Шіро, історія знайомства, яке переростає в щось більше.
В книзі є все необхідне, щоб захопити, а кінець книги - справжнісінький екшн, чого я ніяк не очікував. І це було справді класно.
Тому цю частину трилогії я оцінюю найвищим балом. На жаль, надалі баланс зберегти не вдалося, і історія покотилася в сторону мильної опери і любовних переживань. Але в цій книзі баланс просто відмінний.
Дуже сподобалася атмосфера книги, її початкова плавність і неспішність, та громоподібна кульмінація.
Книга сподобається любителям фентезі, натхненного японською культурою та міфологією, з романтичною ноткою, але без вульгарщини і інтимних сцен.
Бонусом є наявність гарних, дійсно якісних чорно-білих ілюстрацій всередині книги, які допомагають краще проникнутися атмосферою і візуалізувати образи головних і другорядних героїв.
Видавництво «Небо» гарно почаклувало над виданням, за що їм дякую!
З книгою варто ознайомитися, навіть якщо немає бажання читати всю трилогію.
Це хороше фентезі натхненне японською мітологією.
Тут будуть і йокаї, і камі, і кіцуне. Все приправлено магією, та кількома таємницями.
Загалом історія гарно структурована, насичена, чим далі тим цікавіша. Ми разом з героїнею більше дізнаємось про богів та духів, як працює цей світ, а також що сталось в минулому і до чого це призвело зараз.
Головна героїня прям прикольна. Мене іноді нервують нелогічні головні героїні, але Емі мені дуже сподобалась.
Вона можливо в дечому наївна, бо їй тільки 18, а також є особливості в тому як вона виховувалась, але вона наполеглива і смілива. Я їй вірила, і вболівала за неї.
Тут є романтична лінія, але вона розвивитиметься в наступних частинах більше. Але вона і не прям головна, бо сюжет базується на багатьох інших речах. Загалом був вайб дорами якоїсь чи чогось такого.
Перша книга тільки розпочинає всю історію, тому ще багато пригод попереду.
5/5?
це маленька книжечка, яка залишиться з вами надовго, бо описані в ній події відчуваються дуже реально, попри всю їх фантастичність.
є кілька часових ліній і кілька головних персонажів, кожен з них в якийсь момент свого життя бачить певну аномалію: світ ніби розколюється і лунає дивна узика, схожа на колискову. це триває не довше секунди, але аномалія залишається з ними надовго. всіх чотирьох вона пов'язує, всі четверо причетні до чогось більшого. хлопець у 20 столітті, що спілкувався з дивним священником. жінка у 2203, проводячи останній книжковий тур на землі вирушає додому, на місяць, адже почалася пандемія. а у 2401 науковці стверджують, що дійсність — це лише імітація. тож час досліджувати часові аномалії, з однією з яких і мають справу всі вищезгадані персонажі.
тут цілий часовий лабіринт з подій, гіпотез, подорожей, людей і війн чи пандемій. є чотири абсолютно різні лінії в різних куточках світу, які насправді пов’язані. кожна з яких є частинкою великої головоломки, яку хочеться крутити і розглядати з усіх сторін.
ця книжка випадково потрапила мені в руки і стала справжньою знахідкою, бо це дуже цікава наукова-фантастика, яка затягує ледь не з перших сторінок і порушує багато важливих тем. я досі в шоці від поворотів, якими вирує книжка, і досі не можу відпустити цю історію. тут так багато всього переплетено і нашаровано, і це так цікаво подається, що до останнього ви не можете зрозуміти що і як. і фінал вас не розчарує.
Емі мала свої погляди та вірування, все життя жила за принципом чистої діви та коли дізналась про брехню, вона почала показувати себе справжню та свої бажання. Харизматичний кіцуне, Широ та вірний, Кацуо, кого ж вона обере? Чи шлях Діви?
Чарівний світ, де зʼєднується сучасний світ Японії та стародавні традиції і міфологія. Неймовірний колорит Азії, хоч спочатку і важко було запамʼятати всі імена та різні слова. Плюс, що в кінці книги був словник. Багато різних йокаїв, духів, красунчиків, неймовірні пригоди та боротьба за силу.
Я дуже люблю всесвіт азійської культури та їхніх богів. Неймовірна міфологія і це фентезі ідеально мене занурило у неї.
Книга читалась дуже легко, історія мені була дуже близька, що прочитала книгу за день, відразу планую читати продовження.
Вся історія складається з японської міфології і я, яка була абсолютно незнайома з нею, спочатку спіткалась за незрозумілі словами (такими як "кіцуне", "камігакарі", "сохей", "амацукамі" тощо).
Я знаю, що ми всі різні, що кожен з нас має свої смаки та вподобання: хтось читає тільки класику, хтось читає романи, а може детективи чи трилери, але якщо ви хоч трохи любите фентезі, то спробуйте прочитати й цю серію! Вона прекрасна!
(Адже я впевнена, що багато хто читав "Гаррі Поттера" або "Володаря перснів").
Тут такі харизматичні герої, багатогранний сюжет, приголомшлива світобудова, а також вірність, відданість справі, зрада, відвага та любов.
Крім того, вся книга ілюстрована, що робить світ набагато легшим для сприйняття (крім того, що лише зображення вже можуть захоплюватися).
Раджу усім і кожному.