Але книга не лише про кохання. Вона про стосунки між батьками і дітьми, про розлучення, жіночу дружбу, про невиліковні хвороби та про те, як жити далі, коли знаєш, що найближча для тебе людина скоро покине цей світ.
Мені не вистачило відвертості між героями. Мама Беллі, Лорен, практично не спілкувалася з донькою і при цьому всі говорили, що вона "найбільший її фанат". Так, Лорен повинна була приділяти багато уваги хворій подрузі, але ж можно було знайти час і для доньки. Тим паче, зі спогадів Беллі ми бачимо, що їх стосунки досить прохолодні.
По книзі знятий серіал, але він зі змінами в сюжеті. Мені більше сподобалась книга.
"Цього літа я стала вродливою" здається мені взірцевою young-adult історією, де молодь змальовано відповідно до її вікових особливостей - з дещо наївними, але такими знайомими кожному переживаннями й турботами.
Четверо підлітків, що з раннього дитинства проводили кожне літо разом, роблять свої перші кроки у доросле життя.
Беллі - єдина дівчинка в цій компанії - звикла до ролі набридливої молодшої сестрички, яку всі ще вважають дитиною. Тому перші знаки уваги вона сприймає з подивом і пересторогою, та все ж сміливо кидається у вир юнацьких пристрастей.
Крім романтики першого кохання, у книзі багато уваги приділено темі батьківства та сімейних цінностей.
Можливо, герої книги здаються читачеві такими близькими й знайомими через те, що вони, буквально, ростуть на наших очах - усі розділи роману розміщені не в хронологічному порядку, а події відбуваються у різних часових проміжках.
Не знаю, чим все скінчиться, бо фінал книги - це не фінал історії, та плином подій я зовсім не розчарована
Белла скоро 16. Кожного літа вона зі своїм братом Стівеном і мамою їздять на ціле літо в пляжний будиночок до маминої подруги. Та має двох синів, Джеремі та Конрада, тож канікули Беллі, в такій хлопчачій компанії, сповнені пригод та веселих моментів.
До дівчини завжди ставилися як до молодшої сестри, а цього року в ній нарешті почали помічати дівчину.
Книга добра, мила, містить й деякі сумні моменти. Про дорослішання, пошуки себе, спроби розібратися у своїх почуттях. Перші закоханості, стосунки, перші помилки в них. Перші розчарування і біль. А ще — пляж, пісок, океан, басейн і палюче сонце. Чудовий вибір, щоб зігрітися взимку!
Історія розповідається в декількох часових проміжках. Поруч з сьогоденням Беллі згадує й минуле. Згадує літа, коли їй було 9, 10, 11, 12...
Пригадує дитинство, теплі моменти (тут мені навіть трохи нагадало "Толіки" — бо теж згадки про канікули з дитинства. Тільки з таким, зовсім не нашим, а американським вайбом — вечірки з барбекю, фейєрверки на День незалежності...)
Тож це хороша історія для поціновувачів жанру. Я не дуже люблю підліткові історії, але ця виявилася непоганою і мені не хотілося постійно закочувати очі)
Тож рекомендую, якщо скучили за літом та підлітковими історіями кохання!