Видавництво Артбукс
Емоційний, життєвий роман про кризу сімейного життя від улюбленої авторки жанру. І хоча ця історія не про знаменитості, а звичайних людей, читається захопливо. Легко, правдиво, моментами смішно а моментами сумно. Тейлор як ніхто вміє чипляти своїми історіями за живе.
Головні герої Лорен і Раян. Вони познайомилися в університеті, закохалися, одружилися й вірили що будуть щасливими усе життя. Та ось пройшло 11 років й нині навіть знаходитися у одній кімнаті стає справжнім випробуванням. Кожен з них роками замовчував образи, невдоволення та свої емоції, але настав момент і болючий фурункул прорвало… втрачаючи не лише кохання але й самих себе, пара вирішує піти на експеримент- розійтися на рік аби переосмислити життя та сімейні стосунки. Ні дзвінків, ні повідомлень - жодних контактів поки термін випробування не добіжить кінця.
Так починається сповнений сліз та болю шлях до самопізнання, рефлексій та роботи над помилками. Чи вдасться їм зцілитися, чи стане сил рухатися далі й чи залишиться бажання бути разом? Дізнаємось у процесі цієї емоційної книжкової мандрівки.
Сюжет реалістичний, персонажі живі, легкий гумористичний стиль присутній. Цей твір стане чудовим варіантом для відпочинку. Можна і посміятися і поплакати. Читанка для всіх романтиків яку бажають дізнатися про життя після «Так»)
Моя оцінка 9/10
«Ось бачиш? Ось чому я зрозумів, що правильно зробив, коли з’їхав з дому. Я ненавиджу тебе за любов до фалафелю. Це ж явно не нормально»(с)
«Як же це відбувається? Типу, ви собі сидите вдома, в однакових махрових піжамах, і обговорюєте мою гірку долю?
По-перше, у нас немає однакових піжам. Ми лесбійки, а не двійнята. По-друге, іноді нам стає нудно, і тоді ми вирішуємо всунути носа в чуже життя. Я називаю це «роботою на благо суспільства»»(с)
Книга мені дуже сподобалась, як завжди цікавий стиль автора, хоч трохи було незвично читати про звичайних людей, а не знаменитостей.
Історія показує справжні та болючі почути людей, пари яка живе разом ми багато років і просто втомилась один від одного. Сподобалось читати як сьогодення, так і про минуле героїв, їхні перші зустрічі та болюче тепер.
Дуже емоційна книга, часто викликала сум та іноді сльози, хоч тут ніхто не помер, але так боляче було читати про людей, кохання яких зникло, а шлюб непроста штука, тому що іноді просто потрібно говорити.
Можливо певні моменти були трохи перебільшені, а десь недопрацьовані, але книга чудова, вона змушує переоцінити власні почуття та переживання, висвітлити їх з іншого боку та подивитися на це зі сторони. Фінал мені теж дуже і дуже сподобався, навіть не очікувала, напевно для мене тепер це найкраща книга автора.